Abd-ru-shin - Ve světle pravdy: Poselství Grálu I-III (1967-1978)

Kód: 7017
Neohodnotené
€29
Skladom

Hlavné dielo nemeckého duchovného učiteľa a spisovateľa - Abdrushina, ktoré prvýkrát vyšlo v roku 1926 a v rozšírenom vydaní v roku 1931. Knihy obsahujú viac ako 160 prednášok autora, podávajúce "úplný obraz celého stvorenia".

Vydavateľ: Nakladatelství Alexander Bernhardt, Tirol; Nakladatelství nadace Poselství Grálu, Stuttgart

Rok vydania: 1967 (I.), 1977 (II.), 1978 (III.)

Vydanie: druhé

Počet strán: 212+424+468

Stav: príjemný (obálky iba minimálne zafúľané - najmä tretí diel, bez vpisov a bez pečiatok)

Detailné informácie

Podrobný popis

"Tento rozsiahly výklad sveta, ktorý vychádza zo známych prírodných zákonov, umožňuje čitateľovi spoznať skryté súvislosti bytia a tým mu ponúka hodnotné životné pomoci.

Prednášky, ktoré sú v tejto knihe zahrnuté, vznikali počas rokov 1923 až 1938, a do dnešnej podoby boli prepracované a usporiadané v rokoch 1938 až 1941.

Dielo „Vo svetle Pravdy“ sa stalo vo svete známym predovšetkým preto, lebo ponúka jasné a logické odpovede na zásadné otázky ľudského bytia, ako napríklad zmysel života, spravodlivosť v osude alebo pokračovanie života po smrti. Doteraz bolo preložené do 22 jazykov a je celosvetovo dostupné.

Cieľom autora bolo priblížiť čitateľovi pravdivý život, ponúknuť mu cenné impulzy pre vývoj jeho osobnosti a viesť ho na ceste poznania, ktorá v sebe zahŕňa aj poznanie Boha. Prednášky zahrnuté v diele „Vo svetle Pravdy“ by mali byť čitateľovi „svetlom a oporou“, nezávisle od náboženského postoja alebo cirkevnej príslušnosti. Abd-ru-shin nechcel priniesť nové náboženstvo, ani založiť novú cirkev." (zdroj: https://posolstvo-gralu.org/vo-svetle-pravdy/)

Dodatočné parametre

Kategória: Antikvariát
Autor: Abd-ru-shin
Vydavateľ: Nakladatelství nadace Poselství Grálu
Miesto vydania: Stuttgart
Rok vydania: 1977, 1967, 1978
Vydanie: druhé
Jazyk: český
Väzba: tvrdá
Stav: príjemný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: