Dr. Aymer Rosecký - Láska proti priateľstvu (1945)

Kód: 9763
1 hodnotenie
€5
Skladom

Knižka s podtitulom "Trochu zábavného rozprávania pre každého", ktorej autorom je psychológ Aymer Rosecký. Vydaním tejto knižky chcel svojimi znalosťami prispieť čitateľom, nadviazať "čo najužší kamarátsky pomer so svojou čitateľskou obcou" a taktiež sa niečo nové o čitateľoch dozvedieť. Práve preto je na konci knižky stránka na vyplnenie, ktorú mohli čitatelia autorovi poslať a prispieť tak k jeho ďalším výskumom a publikáciám. 
Samotné stránky knižky sú "nabité skúsenosťami odpozorovanými zo života" a často v nich autor porovnáva lásku a priateľstvo. V knižke nájdete kapitoly ako napríklad: Láska podľa temperamentu, Ešte trochu rozumovania, Povahový vznik lásky, Stupňovanie priateľstva, Dymka mieru a podobne. Nejde však o akúsi učebnicu, ale skôr úvahy autora doplnené ilustráciami s častokrát vtipným komentárom. V knižke dokonca nájdete aj návod na jej čítanie a využitie. :) 

Vydavateľ: nákladom vlastným

Rok vydania: 1945

Počet strán: 128

Stav: javí známky opotrebenia (z vonku je kniha ponatŕhaná a fľakatá, vo vnútri občas fliačky, zažltnuté stránky, niekoľko nevýrazných vpisov (zakrúžkovaná strana, podčiarknutý nadpis), bez pečiatok, text plne čitateľný)

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Antikvariát
Autor: Aymer Rosecký
Vydavateľ: nákladom autora
Rok vydania: 1945
Jazyk: slovenský
Väzba: brožovaná (mäkká)
Stav: javí známky opotrebenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: