Jack Canfield, Janet Switzer - Pravidla úspěchu: Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být (2006)

Kód: 5296
4 hodnotenia
€7,50
Skladom

Táto kniha je určená pre každého, kto sa snaží dosiahnuť svojich profesionálnych alebo osobných cieľov (od učiteľov, cez študentov a rodičov, až po marketingových profesionálov). "Autor knihy skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Svoje vedomosti a skúsenosti sformuloval jasne a pútavo do 64 pravidiel úspechu, ktoré je možné uplatniť vo všetkých oblastiach ľudského života, či už ide o peniaze, prácu, zdravie, vzťahy, šport alebo kreativitu."

Podtitul: Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být

Orignálny názov: The Success Principles

Vydavateľ: Pragma, Praha

Rok vydania: 2006

Vydanie: prvé 

Počet strán: 448

Preklad: Jana Novotná

Stav: veľmi príjemný (bez vpisov a bez pečiatok)

Detailné informácie

Podrobný popis

"Jack Canfield je autorom a editorom viac ako 60 bestsellerov, napísal takmer 200 titulov s nákladom cez 112 miliónov výtlačkov. Preložené boli do viac ako 47 jazykov. Rekordných 11 titulov sa stalo absolútnou jednotkou na zozname bestsellerov vydavateľstva New York Times. Je odborníkom v príprave špičkových seminárov pre podnikateľov, šéfov firiem, manažérov, obchodných zástupcov, firemných zamestnancov a pedagógov. Behom posledných tridsiatich rokov pomohol státisícom jedincov na celom svete dosiahnuť splnenie ich snov. Canfield je obľúbeným hosťom rozhlasových a televíznych talk-show s celonárodnou pôsobnosťou."


motivácia - motivačné - motivačná literatúra - pozitívny - energia - pozitívne myslenie - optimizmus - úspech - zmena

Dodatočné parametre

Kategória: Antikvariát
Autor: Jack Canfield, Janet Switzer
Vydavateľ: Pragma
Miesto vydania: Praha
Rok vydania: 2006
Vydanie: prvé
Jazyk: český
Väzba: tvrdá
Stav: veľmi príjemný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie