Max Lucado - Bez strachu (2010)

Kód: 5608
Neohodnotené
€4,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kniha známeho kazateľa Maxa Lucada o tom, aký by mohol byť váš život, keby ste sa prestali báť a viac by ste si dôverovali. Oficiálnu anotáciu ku knihe uvádzame nižšie na stránke.

Vydavateľ: Kumran

Rok vydania: 2010

Vydanie: prvé 

Počet strán: 184

Stav: veľmi príjemný (bez vpisov a bez pečiatok)

Detailné informácie

Podrobný popis

"V práci sa rozpráva o prepúšťaní, spomaľovaní ekonomiky, výbuchoch na Blízkom východe, zmenách vo vedení, kolapse na trhu s nehnuteľnosťami a zrýchľujúcom sa globálnom otepľovaní. Mor dnešnej doby, terorizmus, sa začína slovíčkom teror, strach. Zdá sa, že strach si v susedstve prenajal budovu na sto rokov a otvoril si v nej obchod. Strach, nadmerne veľký a drzý, nás zaženie do väzenia a pribuchne za nami dvere. Nebolo by úžasné vyjsť z neho von?

Predstavte si svoj život nedotknutý obavami. Namiesto strachu by sa tou najprirodzenejšou odpoveďou na hrozby sveta stala viera. Ak by ste mohli k svojmu srdcu priložiť magnet na strach a vytiahnuť z neho všetky odrobinky hrôzy, neistoty a pochybností, čo by tam zostalo? Predstavte si deň, v ktorom viac dôverujete a menej sa bojíte."

 

"Max Lucado je kazateľ, ktorý píše, a spisovateľ, ktorý káže. On a jeho manželka Denalyn slúžia v Oak Hills Church v San Antoniu, v štáte Texas. Majú tri dospelé dcéry – Jennu, Andreu a Sarah, zaťa Bretta a milého, no lenivého zlatého retrievera Molly. Max je jediný autor, ktorý vyhral tri ceny Christian Book of the Year (Kresťanská kniha roku). V roku 2005 ho časopis Reader’s Digest nazval najlepším kazateľom Ameriky."

Dodatočné parametre

Kategória: Antikvariát
Autor: Max Lucado
Vydavateľ: Kumran
Rok vydania: 2010
Vydanie: prvé
Jazyk: slovenský
Väzba: brožovaná (mäkká)
Stav: veľmi príjemný
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: