Vernostný program

Milí Staroknihári, prajeme vám príjemnú slnečnú sobotu. Radi by sme sa vám s Veronikou poďakovali za milé slová, ktoré nám venujete vo vašich e-mailoch či správach. Úprimne, dodáva nám to energiu a úsmev na perách. Ďakujeme :-)

Taktiež by sme vám chceli predstaviť menšiu novinku, ktorou je vernostný systém. Ak sa rozhodnete zaregistrovať sa u nás, automaticky budete zaradení do "staroknihárskeho" systému odmeňovania. Funguje to nasledovne:

Pred nákupom sa prihlásite do vami vytvoreného konta. Všetky vaše nákupy v Staroknihu sa tak budú sčítavať a akonáhle dosiahnu hodnotu nad 50 eur, získate časovo neobmedzenú zľavu na vaše nasledujúce nákupy vo výške 5%. Ak vaše nákupy u nás dosiahnu úroveň viac ako 100 eur, vaša časovo neobmedzená zľava na nasledujúce nákupy sa zmení z 5% na 10%. Vami získaný benefit sa uplatňuje v košíku automaticky. :-)

V prípade, ak ste sa u nás registrovali už dávnejšie, vaše doterajšie nákupy sú v programe odmeňovania zaevidované.

Ako sme už spomínali, cítime od vás srdečnú podporu a práve preto sme prišli s myšlienkou vytvorenia "staroknihárskych" benefitov.

Spomínané benefity je možné kombinovať so špeciálnymi akciami, kupónmi a so všetkým čo nás ešte len napadne :-)

 

Miloš a Veronika

Antikvariát Staroknih

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie