O nás

Ak sa pýtate, kto stojí za celým projektom antikvariátu Staroknih, dovoľte nám sa predstaviť. :-) 

 

IMG_1394

Sme Miloš a Veronika a okrem iného nás spája aj láska ku knihám. :-) Staroknih sme zakladali začiatkom roku 2015 s pocitom, že aj staršie knihy môžu očariť, potešiť či obohatiť nejedného čitateľa.

 

Nakoľko sme vstupovali do sveta antikvárov ako mladí ľudia, rozhodli sme sa priniesť so sebou niečo nové. Impulz, pohľad, pocity mladej generácie, ktorá aj napriek dynamickému 21. storočiu na knihy nezanevrela a berie ich ako súčasť jej každodenného života.

 

Našou snahou je tiež budovať si s vami priateľský vzťah a vytvárať tak akúsi staroknihársku komunitu ľudí, ktorí obľubujú dobré čítanie. Radi s vami komunikujeme napríklad aj prostredníctvom sociálnych sietí - na Facebooku a na Instagrame.

 

IMG_6235

Čo sa týka samotných knižiek v našej ponuke, ku každej z nich pristupujeme osobitne. Či už z pohľadu nami vytváraných fotografií alebo prostredníctvom detailných popisov kníh a ich stavu tak, aby ste vždy presne vedeli do čoho idete. :-) 

 

V tejto fáze však nekončíme. Po objednaní knižiek v Staroknihu nasleduje ich balenie. Každú objednávku balíme starostlivo, mnohokrát s malým prekvapením navyše. :-) Veríme, že vám tak sprostredkujeme to, čo pri starých knihách cítime my - nadšenie a lásku. 

 

Ďakujeme vám za návštevu u nás a vitajte medzi Staroknihármi. :-)

Miloš a Veronika

 

P.S.: Ak by ste sa o nás radi dozvedeli ešte viac, urobiť tak môžete prečítaním si rozhovoru pre Shoptet blog. Prvú časť nájdete TU a druhú TU.:-) Informácie o nás nájdete aj na webe StartitUp a ak vás skôr zaujímajú recenzie od Staroknihárov, nájdete ich buď na Heureke alebo na našom Facebooku.