trafo.TRH

Milí Staroknihári, práve si pochutnávam na nitrianskej "hroznovke" v známej nitrianskej Trafačke a rozhodol som sa (kým neprší), že je správny čas na pár riadkov :-)

Trafacka

S Veronikou sme dnes zobrali Staroknih medzi vás a od 11:00 sa prehýba jeden zo stolov na trafo.TRHu knižkami. Snažili sme sa vybrať tie najzaujímavejšie, z ktorých množstvo nie je aktuálne v našej ponuke. Rozhodli sme sa tak preto, lebo k antikvariátu patrí aj staré známe "vzrúšo" z hľadania. Nuž a čo by to bolo za hľadanie, keby sme so sebou priniesli len knižky z ponuky, ktoré už poznáte. :-)

Atmosféru trhu spríjemňuje jazz-ová hudba (nie som znalec, ale snáď mám pravdu), množstvo predajcov medzi ktorými nechýbajú výborné včelárske výrobky, keramika, hand-made či špeciálne pivko a samozrejme príjemní a usmiati ľudia.

Nezabúdajte, že sa stále nachádzame na jednom z nitrianskych sídlisk, aj keď nie "petržalského" typu, ale predsa. 

Klobúk dole, Trafačka :-)

Miloš

 

PS: takmer som zabudol, že knižky, ktoré po burze ostanú na našom stolíku, pridáme do večerného "ŠPECIÁLU" na facebooku :-) 

Trafacka1

PS1: Ak sa vám článok páčil, sme naozaj veľmi radi a ak by ste mali chuť sa u nás ešte zdržať, môžete si pozrieť naše najnovšie knižné prírastky. Stačí kliknúť tu :-)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie